ATECH Bohemia a.s.
English

Garážová vrata

Výklopná a sekční garážová vrata jsou jak variantou pro temperované garáže a garáže bez vytápění, tak variantou cenovou. Slouží k pohodlnému, bezpečnému a ekonomickému uzavření garáží s možností vybavení motorickým pohonem s dálkovým ovládáním. Možnost dodávky vedlejších dveří ve shodném motivu je samozřejmostí.


Výklopná garážová vrata

Vratové křídlo

Jednoduché ocelové křídlo bez tepelné izolace, koeficient prostupu tepla k=0,49 W/m2.K a zvukový útlum 24 dB, s mezi lamelovou ochranou proti sevření prstů, povrchová úprava z interiérové strany – prášková barva odstínu RAL 9002 – šedobílá, z exteriové strany – akrylátová barva odstínu RAL 9010/ RAL 9002/ RAL 9006, RAL 3000, RAL 5010, RAL 6009, RAL 7016, RAL 8014, plastová madla včetně zámku s cylindrickou vložkou.


Příplatkové výbava

Vrata lze vybavit individuálním odstínem povrchové úpravy dle RAL, Motorickým pohonem … zn. MARANTEC (SRN) s řídící jednotkou a standardním dálkovým ovládáním, osvětlením, pomalým dojezdem v koncových polohách, zátěžovou regulací s možností doplnění bezpečnostními fotosenzory,
nouzové ovládání pro případ výpadku el. proudu.

 

Sekční garážová vrata

Vratové křídlo

Dvojité ocelové lamely vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou tloušťky 40mm v provedení KAZETOVÉM / PODÉLNÉM PROLISU a stucco designu, koeficient prostupu tepla k=0,56 W/m2.K, s mezi lamelovou ochranou proti sevření prstů, povrchová úprava z interiérové strany – prášková barva odstínu RAL 9002 – šedobílá, z exteriové strany – akrylátová barva odstínu RAL 9010 – bílá, plastová madla včetně zámku s cylindrickou vložkou.

 

Vratové kování

Vertikální a horizontální vodící profily z žárově zinkované oceli, pro standardní velikost nadpraží (250mm), nízké nadpraží (150mm) a zvýšené.


Bezpečnostní prvky

Vrata jsou opatřena známkou CE, zárukou kvality a bezpečnosti v souladu s evropskými bezpečnostními normami EN 13604 a EN 12453, pojistka proti prasknutí pružin (pro ručně ovládaná vrata nebo vybavená motorem s vypínací pojistkou), tepelná pojistka pohonu, zátěžovou regulací.


Příplatkové výbava

Vrata lze vybavit obdélníkovými okny, vloženou(nými) hliníkovou lamelou s izolačním zasklením, individuálním odstínem povrchové úpravy dle RAL, Motorickým pohonem MARANTEC (SRN) s řídící jednotkou a standardním dálkovým ovládáním, osvětlením, pomalým dojezdem v koncových polohách, zátěžovou regulací s možností doplnění bezpečnostními fotosenzory, nouzové ovládání pro případ výpadku el. proudu.