Průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata


Jsou ideálním řešením vjezdu do průmyslových objektů (průmyslové výrobní objekty, haly, sklady, autoumývárny, autoservisy, …). S vynikajícími izolačními vlastnostmi vratového křídla a celoobvodovým těsněním tvoří hlukovou a tepelnou barieru. Nevyžadují manipulační prostor před a za vratovým otvorem. Vrata jsou namontována za vratový otvor, a proto nezmenšují světlý průjezd. Výrazně snižují riziko poškození vrat i vozidla při průjezdu. Potenciálem řídící jednotky mohou fungovat v plně automatizovaném režimu.

Vratové křídlo

Dvojité ocelové lamely vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou tloušťky 40mm v provedení stucco design, koeficient prostupu tepla k=0,49 W/m2.K a zvukový útlum 24 dB, s mezi lamelovou ochranou proti sevření prstů, povrchová úprava z interiérové strany – prášková barva odstínu RAL 9002 – šedobílá, z exteriové strany – akrylátová barva odstínu RAL 9010/ RAL 9002/ RAL 9006, RAL 3000, RAL 5010, RAL 6009, RAL 7016, RAL 8014, plastová madla včetně zámku s cylindrickou vložkou.


Vratové kování

Vertikální a horizontální vodící profily z žárově zinkované oceli, pro standardní velikost nadpraží (450mm), snížené nadpraží (330mm), nízké nadpraží (200mm), zvýšené a vertikální.


Bezpečnostní prvky

Vrata jsou opatřena známkou CE, zárukou kvality a bezpečnosti v souladu s evropskými bezpečnostními normami EN 13604 a EN 12453, pojistka proti prasknutí pružin (pro ručně ovládaná vrata nebo vybavená motorem s vypínací pojistkou), tlačítkové ovládání na stisk, ochrana proti uvolnění ocelového lanka, tepelná pojistka pohonu, řídící elektronika s nouzovým STOP tlačítkem v souladu s EN 12453 a EN 418 vše u elektr.ovládání, vodotěsnost třída 3, odolnost proti zatížení větrem třída 3, průvzdušnost třída 3.


Příplatkové výbava

Vrata lze vybavit integrovanými dveřmi pro průchod, obdélníkovými/oválními okny, vloženou (nými) hliníkovou lamelou s izolačním zasklením, individuálním odstínem povrchové úpravy dle RAL, Motorickým pohonem s řídící jednotkou a standardním ovládáním Totmann, s možnými funkcemi plně automatického ovládání, dálkového ovládání a semaforového řízení, libovolnými aktivačními prvky (dálkové ovladače, tahové/ klíčové/ tlačítkové spínače, radary, … ), nouzové ovládání pro případ výpadku el. proudu.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.