ATECH Bohemia a.s.
English

Průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata


Jsou ideálním řešením vjezdu do průmyslových objektů (průmyslové výrobní objekty, haly, sklady, autoumývárny, autoservisy, …). S vynikajícími izolačními vlastnostmi vratového křídla a celoobvodovým těsněním tvoří hlukovou a tepelnou barieru. Nevyžadují manipulační prostor před a za vratovým otvorem. Vrata jsou namontována za vratový otvor, a proto nezmenšují světlý průjezd. Výrazně snižují riziko poškození vrat i vozidla při průjezdu. Potenciálem řídící jednotky mohou fungovat v plně automatizovaném režimu.

Vratové křídlo

Dvojité ocelové lamely vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou tloušťky 40mm v provedení stucco design, koeficient prostupu tepla k=0,49 W/m2.K a zvukový útlum 24 dB, s mezi lamelovou ochranou proti sevření prstů, povrchová úprava z interiérové strany – prášková barva odstínu RAL 9002 – šedobílá, z exteriové strany – akrylátová barva odstínu RAL 9010/ RAL 9002/ RAL 9006, RAL 3000, RAL 5010, RAL 6009, RAL 7016, RAL 8014, plastová madla včetně zámku s cylindrickou vložkou.


Vratové kování

Vertikální a horizontální vodící profily z žárově zinkované oceli, pro standardní velikost nadpraží (450mm), snížené nadpraží (330mm), nízké nadpraží (200mm), zvýšené a vertikální.


Bezpečnostní prvky

Vrata jsou opatřena známkou CE, zárukou kvality a bezpečnosti v souladu s evropskými bezpečnostními normami EN 13604 a EN 12453, pojistka proti prasknutí pružin (pro ručně ovládaná vrata nebo vybavená motorem s vypínací pojistkou), tlačítkové ovládání na stisk, ochrana proti uvolnění ocelového lanka, tepelná pojistka pohonu, řídící elektronika s nouzovým STOP tlačítkem v souladu s EN 12453 a EN 418 vše u elektr.ovládání, vodotěsnost třída 3, odolnost proti zatížení větrem třída 3, průvzdušnost třída 3.


Příplatkové výbava

Vrata lze vybavit integrovanými dveřmi pro průchod, obdélníkovými/oválními okny, vloženou (nými) hliníkovou lamelou s izolačním zasklením, individuálním odstínem povrchové úpravy dle RAL, Motorickým pohonem s řídící jednotkou a standardním ovládáním Totmann, s možnými funkcemi plně automatického ovládání, dálkového ovládání a semaforového řízení, libovolnými aktivačními prvky (dálkové ovladače, tahové/ klíčové/ tlačítkové spínače, radary, … ), nouzové ovládání pro případ výpadku el. proudu.